A nevekre kattinva a regisztrációs adatok, mint névjegykártyák tekinthetők meg!

Regisztráció

REGISZTRÁCIÓS ADATLAP
kitöltésével, e-mailben izsaki.ck@gmail.com

Facebook csoport

Facebook

Személyes Facebook regisztráció

A székfoglalói lista első oszlobában a KÉK SZIN jelzi, ki érhető el a Facebookon

Civil szervezetek

EGYESÜLETEK
ALAPÍTVÁNYOK

Amennyiben valamely székfoglaló szerveze- tének nincs saját hon- lapja (vagy Facebook regisztrációja) az ICK honlapján lehetővé tesszük az interneten való megjelenést!

Nyugdíjas Klub

Az Ezüst Gólya Nyugdíjas Klub Izsák
2017. évi munkaterve


SZÉKFOGLALÓK

 1 Faragó Gábor ICK koordinátor
 2 Radványi Ilona Közönségszervező
 3 Sörösné Boldoczki Tímea Önkormányzati GYJSZ
 4 Varga István Tegyünk Izsákért Egyesület
 5 Dr. Bozóky Imréné Izsáki Városi Vegyeskar
 6 Bérces Lajos Önkormányzat Közművelődési- Oktatási és Sport Bizottság
 7 Máthéné Paksi Katalin Gyógynövénypréslevek
 8 Frankóné Horváth Petra Sárfehér Néptánc Egyesület
 9 Bőtös Barnabás Sárfehér Néptánc Együttes
10 Prikkel László Vino étterem
11 # Katolikus Családi Közösség
12 Deákné Fejszés Ildikó Református Ifjúsági Csoport
13 Gréczi Gábor Izsáki Sárfehér Sportegyesület
14 Majoros Ferenc Kolontó Polgárőr Egyesület
15 Rácz Csilla Flow Five Kft.
16 Németh Ákos Kolon-tavi Madárvárta
17 Gerencsér Gyula Kiskunsági Madárvédelmi Egyesület
18 Bíró Csaba Kiskunsági Nemzeti Park
19 Gucsi Andrea Kostka László Borbarát Klub
20 Varga Árpád Gedeon Birtok
21 Kökény Gábor Kökény-tanya
22 Dudás László Csíkász-tanya
23 Cséplő Zoltán Kolon Futó Klub Izsák
24 Juhászné Cseri Ilona Izsáki Házitészta Kft.
25 Árvai Istvánné Ezüst Gólya Nyugdíjas Klub
26 Molnárné Tóth Ibolya Kovács Gyula Kiművelt Emberfők Alapítvány
27 Vargáné Pál Klára Rita Szily Kálmán Városi Könyvtár
28 Vargáné Nagy Katalin Izsáki Fiatalok Köre
29 Szabó József Sportcsarnok
30 Tetézi Attila Művelődési Ház
31 Tetézi Lajos ITV, Izsáki Hírek
32 Gera Árpádné Izsákért Közalapítvány
33 Dr.Reznerné Viczián Erzsébet Tanítók Alapítványa az Izsáki Erdei Iskoláért
34 Nagy Árpád Izsák és Környéke Erdélyi Magyarok Egyesülete  
35 Cseh-Szakál Judit Alföldi Garabonciás Kft
36 Mischl Tamás Herold Izsáki Malom Pékség Kft
37 Mayer Ágota Biczó Csárda és Lovaspanzió
38 Szabó Mária - Holló Attila Holsza Trafik
39 Virág László 882. Mátyási János Cserkészcsapat
40 Knábel László Izsáki Hegyközség
41 Oreskó Imre Izsáki Ketész Gazdakőr
42 Rábaközi Zoltán Arany Sárfehér Bor és Pezsgőrend Egyesület
43 Némedi János Kölyök TV
44 Németh Ferenc Izsáki Festőtábor
45 Fórián Szabó Róbert Adrenalin Energiaital Kft.
46 Nagy Máté Ügyesvásárló:Hu Alapítvány
47 Mihók Bence Az Otthon Melege Alapítvány
48 Bencze Erika ASO Aerobic- és Fitness Terem
49 Rézműves Mihály Programszervező
50 Tóth József Programszervező
51 Basa Imre Programszervező
52